حریم خصوصی:

مجموعه لیمونه با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب ‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره همراه و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه ی فعالیت‌ های وبسایت لیمونه قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور صادر میشود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و شماره همراه لازم است.

یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و شماره همراهی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و شماره همراه رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره همراه توسط مشتری، به منزله ی مورد تایید بودن صحت آنهاست و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، وبسایت لیمونه جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌ توانند نام، آدرس و شماره همراه شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و وبسایت لیمونه تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین وبسایت لیمونه ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه ‌سازی محتوای وب ‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع ‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌ های ویژه یا پروموشن ‌ها، برای اعضای وب ‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت این گونه ایمیل‌ ها و پیامک ‌ها نداشته باشند، می‌ توانند عضویت دریافت خبرنامه از لیمونه را لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل ‌ها و پیام ‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

وبسایت لیمونه ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، وبسایت لیمونه می‌تواند از اطلاعات ثبت‌ شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وبسایت لیمونه ، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به مجموعه لیمونه اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سوء استفاده یا مشکلات احتمالی، کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه وبسایت لیمونه را از خود سلب می‌کند. مجموعه لیمونه هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی ‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای مجموعه لیمونه وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هر گونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که وبسایت لیمونه همانند سایر وبسایت ‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی ‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه ‌های امنیتی وبسایت لیمونه و روش‌ های مناسب مدیریت داده ‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی ‌های غیر قانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هر گونه سوء استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و مجموعه لیمونه حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل ‌ها و خبرنامه‌ های وبسایت لیمونه ندارید، می‌ توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

مجموعه ی لیمونه برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه ی توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه ی کاربران فراهم آورد.