معرفی مجموعه آجیل و خشکبار لیمونه

 

فروشگاه اینترنتی آجیل، خشکبار و زعفران لیمونه با هدف ایجاد بستری مجازی برای خرید محصولات کاملا ارگانیک و آجیل و خشکبار با کیفیت در سال 1397 تاسیس شد. در وبسایت لیمونه امکان خرید محصولات به سه روش خرید از طریق وب‌سایت، ارسال پیامک و سفارش تلفنی فراهم شده، تا هر فردی با هر شرایطی بتواند از محصولات ما بهره‌مند شود.

کاربران و مشتریان فروشگاه اینترنتی لیمونه می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت لیمونه را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند.

اعتقاد داریم همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته‌ی مشتری فروشگاه اینترنتی لیمونه است.

ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، تهیه‌ی محصولات بصورت مستقیم از تولید کننده و کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های اصلی مجموعه لیمونه محسوب می‌شود.

فروشگاه اینترنتی لیمونه با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و مجموعه لیمونه نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد.

کیفیت و سهولت استفاده از فروشگاه اینترنتی لیمونه و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در مجموعه لیمونه بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در فروشگاه اینترنتی لیمونه، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

کارشناسان ما در لیمونه به شما کمک می‌کنند خریدی با کیفیت و مطمئن را تجربه کنید.

 

 

نگرش سازمانی

فروشگاه اینترنتی آجیل، خشکبار و زعفران لیمونه تمام تلاش و تمرکز خود را به ارائه‌ی هر چه بهتر محصولات مصرفی خانواده‌های ایرانی بر بستر اینترنت قرار داده است و سعی نموده با قدرت تمام با توجه به فراگیر بودن و سهولت استفاده کاربران محترم به اینترنت، دسترسی به کالای مورد نیاز را آسان‌تر از آنچه که در گذشته‌ی نه چندان دور به صورت سنتی و فیزکی در دسترس بوده فراهم کند.

 

 

آجیل و خشکبار لیمونه

هدف مجموعه لیمونه

هدف ما در مجموعه‌ی لیمونه، تجربه‌ی لذت بخش خرید اینترنتی محصولات مورد نیاز خانواده‌های ایرانی در رسته‌ی آجیل، خشکبار و زعفران بر پایه‌ی ضمانت اصالت کالا و تضمین بازگشت وجه در صورت هرگونه نقص و ارسال سریع محصول برای کاربران در سرتاسر کشور می‌باشد.